Dlouhodobá brigáda ve skladu zálohy, mzda až 150 Kč/h ihned! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se!

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Samostatnost
  • Ochota plnit zadané úkoly

Nabídka

  • Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
  • Možnost týdenních záloh
  • Jednosměnný provoz - pouze denní směny
  • Dlouhodobá brigáda na DPČ
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Přátelská atmosféra
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží)
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží
  • Zaskladňování zboží

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje, 1x týdně, pondělí až úterý. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadavky Spolehlivost. Nabídka Dovoz l...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pacov Pro studenty

    Před 0 dny