Hledáme šikovné Inspektory kvality k nám do týmu!

HIGHFIVE, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Máte šikovné ruce?
Zajímá vás práce v automobilovém průmyslu?

Pak hledáme právě VÁS!

Vašim úkolem bude vizuální kontrola a kompletace dílů pro automobilový průmysl.
Nabízíme manuální práci ve třísměnném provozu.

Tato brigáda je ideální pro maminky na MD, aktivní důchodce i studenty.

Neváhejte a domluvte si termín osobní schůzky!

Těšíme se na vás,
Tým HIGHFIVE

Požadavky

Manuální zručnost
Výborný zrak
Zodpovědnost a spolehlivost

Nabídka

Mzda od 150 Kč/hod
Volba směn (ranní, odpolední, noční)
Lehká manuální práce
Dlouhodobá brigáda na DPP i DPČ
Nástup IHNED

Podobné inzeráty

  • ÚKLID SNĚHU až 250Kč/h


    140 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: Pro zimní období hledáme brigádníky na příležitostnou výpomoc při odklízení sněhu, a to na zavolání dle aktuálních potřeb (při sněžení a mrazivém počasí). Náplň práce zahrnuje: Řízení...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 0 dny

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny