Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Administrativní úklidový pracovník - Pardubice (A165)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Popis

*Hledáš stabilní a dlouhodobou brigádu? *

My hledáme spolehlivého a schopného člověka na úklid banky.

*Neváhej a ozvi se nám! *

Pozice vhodná jako přivýdělek k důchodu, nebo OZP.



  • úklid pobočky 
  • úklid haly a  přízemí + přilehlé prostory
  • ostatní činnosti související s povahou pozice
  • PRACOVNÍ DOBA: 2-3hod/denně,  Po-Pa  17.00-19.00


Požadujeme

  • věk 18 let
  • pravidelnou docházku
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • chuť pracovat


Nabízíme

  • Práci na DPP/ DPČ
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci


Štítky:

Podobné inzeráty

  • ÚKLID SNĚHU až 250Kč/h


    140 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: Pro zimní období hledáme brigádníky na příležitostnou výpomoc při odklízení sněhu, a to na zavolání dle aktuálních potřeb (při sněžení a mrazivém počasí). Náplň práce zahrnuje: Řízení...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 0 dny

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny