Kamerový dohled + ostraha prodejny, 160Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 31 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 160 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura přijme strážné na kamerový dohled obchodních řetězců s potravinami pro pracoviště: Albert Pardubice. Možnost výběru lokality pracoviště dle vašim možností. Flexibilní volitelnost směn.

Preferujeme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

• Eliminace krádeží a pochůzka po prodejně
• Práce s kamerovým systémem ( práce v sedě)
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa

Co od Vás očekáváme:

-  trestní bezúhonnost
-  plnoletost
-  praxe v ostraze velkou výhodou
-  certifikát strážný výhodou, ne podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Možnost plánovat směn dle domluvy
• Možnost záloh
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace