BRIGÁDA - Pomocník/ce do kuchyně - Česká Třebová, CZ Loko

Aramark s. r. o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Česká Třebová Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

O nás

Baví Vás gastronomie, ale chybí Vám vyučení v oboru? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Co by Vás v práci čekalo?

  • pracovní doba PO - PÁ, od 10:00 hod. do 14:00 hod.
  • výdej jídel
  • mytí nádobí
  • úklid 

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

  • praxe z gastronomie výhodou

Ke mzdě nabízíme ještě tyto výhody:

  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • odměna 130,-/hod.

Semanínská 580, 560 02  Česká Třebová

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Na...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • O nás Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 2 dny