Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Super brigáda s kosmetikou denní směny nástup ihned! (m/ž) Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 9 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se!

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Samostatnost
  • Ochota plnit zadané úkoly

Nabídka

  • Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
  • Možnost týdenních záloh
  • Jednosměnný provoz - pouze denní směny
  • Dlouhodobá brigáda na DPČ
  • Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • Přátelská atmosféra
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

  • Příprava zboží do objednávek (drogérie,povlečení, dekorační textilie atd.)
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží
  • Zaskladňování zboží

Poznámka

Neváhejte a odpovídejte na inzerát, nebo rovnou volejte [zobrazit tel. číslo]

: #

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Na...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • O nás Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 2 dny