Podle lokalit

Obsluha kukuřičného bludiště

Fit - Jump s.r.o.

Místo práce: Česká republika Svitavy Litomyšl Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Hola, hola Kukuřice volá!

Léto se blíží a Ty sháníš nějaký přivýdělek? A co takhle zajímavá letní brigáda? Přidej se k nám a doplň náš tým Kukuřičáků! Je to brigáda plná sluníčka, zábavy, her a pozitivních lidí. Podílej se s námi na jedinečném projektu dobrodružného bloudění v přírodním labyrintu u Litomyšle.

Kukuřičáci jsou stabilní projekt a mají svá bludiště po celé republice. Letos rozjíždíme sezónu již po 8.! Nově také v Litomyšli na Zahájské ulici :) (Přesnou polohu zašleme)

Náplň práce
- prodej vstupenek do bludiště
- vysvětlování her v bludišti
- udržování čistoty bludiště - ať už od zbytků kukuřic a plevele, tak po návštěvnících

Směny se domlouvají v týmu tak, aby pokryly otevírací dobu bludiště:
v červnu všední dny 14 - 20, o víkendu 9 - 20 hodin,
přes měsíc červenec a srpen 9 - 20 hodin každý den,
v září všední dny 14 - 18 hodin, víkendy a svátek 9 - 18 hodin.

Ničeho se neboj a přidej se k nám! Vše ti rádi vysvětlíme. :)

Pokud tě pracovní pozice zaujala, neváhej nám zaslat svůj životopis s přiloženou fotografií a do předmětu uveď o jaké město máš zájem.

Těšíme se na nové kukuřičné parťáky! :)

Požadavky

Věk 18+
Čistý trestný rejstřík
Zodpovědný přístup k práci
Časová flexibilita
Dobré komunikační schopnosti
Pozitivní vztah k dětem

Nabídka

Základní mzda 130,- Kč na hodinu
Motivační složka za dobře odvedenou práci až 20%
Letní brigáda 26.6. do 30. 9. 2024
Práce v přátelském kolektivu
Možnost plánování směn