Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr WOLT - až 300 Kč / hod.

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Aktuálně hledáme kurýry pro rozvoz jídel u našeho partnera Wolt!

Jsi vášnivý řidič? Řízení může být nejen tvým koníčkem ale i zaměstnáním. K rozvozu můžeš využít vlastní dopravní prostředek nebo ti pronajmeme moderní firemní skútr Honda.

Budeš mít flexibilní pracovní dobu, a to není náš jediný benefit, začít u nás můžeš na DPP, případně za Tebe vyřídíme fakturaci nebo pomůžeme se založením IČO.

Požadavky

* řidičský průkaz skupiny B či A1 – být aktivní řidič
* vlastní rozvozový prostředek (bez problému Ti pronajmeme náš firemní skútr)
* loajalitu a aktivní přístup
* mít vlastní mobilní telefon s NFC čipem a se systémem Android nebo iOS a internetovým připojením

Nabídka

  • odměnu za každou odvezenou objednávku: až 300 kč/h.
    • výdělky několikrát do měsíce
    • spropitné – je možné od zákazníků jako důkaz spokojenosti měsíčně získat až 5 000 Kč
    • směny si jako kurýr naplánuješ flexibilně podle svých preferencí nebo Ti nabídneme pracovní bloky
    • spolupráci na DPP / IČO
    • pronájem firemního skútru
    • vždy včas peníze na účtu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: *Chceš si přivydělat rozvozem nákupů po Praze a okolí? Přidej se k nám jako kurýr pro rozvoz rohlík.cz a rozvážej nákupy do 90 minut! * Nabízíme celodenní** směny od 8:00 do 22:00 ze s...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 21 dny

  • O nás *Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. *Našim...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj

    Před 24 dny