Staňte se Součástí Našeho Více než Jídla: Hledáme Vynikající Obsluhu Restaurace

TOMINEVA, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

O nás:
Jsme pardubická restaurace s obnovenou tradicí a našim hostům nabízíme vysoký standard jídla i služeb. Nabízíme práci na pozici obsluhy v naší restauraci spolehlivému, čestnému a přátelskému člověku. Naši hosté k nám chodí na dobré jídlo a příjemné prostředí. Náš tým jim ten zážitek pomáhá spoluvytvářet. Pokud se chcete stát součástí tohoto všeho, čtěte dál.

Náplň práce:
Podávat profesionální servis = Reprezentovat podnik hostům
• Přivítání hostů.
• Poskytování informací o menu, doporučování jídel i nápojů.
• Přijímání objednávek, komunikace s kuchyní – udržování vše v tempu a zároveň v klidu.
• Dodržování standardů čistoty a hygieny v pracovním prostředí je samozřejmostí. Zrovna tak i slušné a zdvořilé chování vůči hostům i svým kolegům.
• Spoluvytváření příjemného a přátelského prostředí pro hosty – cit pro situaci, žádné žoviálnosti.
• Aktivní spolupráce s týmem.

Požadavky

Co od vás očekáváme.
• Zkušenost v oboru je výhodou, ale není nezbytná. Chceme, aby bylo vidět, že vás to baví.
• Váš zájem o gastronomii se předpokládá.
• Přátelská, otevřená, komunikativní a čestná osobnost je vítána.
Ostatní se prosím ani nehlaste. Ušetříme si tak zklamání.
• Vůle, schopnost a motivace se stále učit a zlepšovat.
• Schopnost pracovat pod tlakem a zachovávat klid.

Nabídka

Co vám za to chceme nabídnout a garantovat.
• Práci na krátký/ dlouhý týden nebo i týden/týden.
• Férovou a motivující mzdu.
• Dlouhodobé zaměstnání v nově zrenovovaném a prosperujícím podniku.
• Příjemné a čisté pracovní prostředí.
• Možnost profesního rozvoje a růstu – zaškolování, trénink a rozvoj dovedností.
• Spropitné a strava v práci