Podle lokalit

Asistent/ka prodeje značkové módy brigáda

ANTRA JEANS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Prodejna Mustang/Levis v obchodním centru Palác Pardubice

Pracovní náplň:

zákaznický servis
práce s pokladnou
péče o vzhled prodejny
PRÁCE VHODNÁ PRO DŮCHODCE

jedná se o celoroční nárazovou brigádu, záskok za nemoc nebo dovolenou, proto potřebujeme za brigádnici/ka flexibilní spolehlivou osobu, která bude schopna obsáhnout naše požadavky. Jedná se o 12-ti hodinové směny v turnusu krátký/dlouhý týden s okamžitou schopností nastoupit kdykoliv na směnu v případě onemocnění prodavaček.

Požadavky

příjemné vystupování a komunikativnost
časová flexibilita a spolehlivost
ochota učit se novým věcem
plnoletost

Nabídka

zázemí stabilní společnosti
směny krátký/dlouhý týden dle domluvy
zaškolení
benefity

MZDA: Dle domluvy
POČET MÍST: 1
VHODNÉ I PRO: Důchodce
LOKALITA: Pardubice

nástup možný dle dohody