Super brigáda na období letních prázdnin ve výrobě i bez praxe! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 24000 - 28000 Kč za měsíc

Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Manuální zručnost
● Minimální věk 18 let
● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA!
● Ochotu pracovat na směny 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden)

Nabídka

● Průměrná mzda až 28 000 Kč
● Pravidelné zálohy až 4 000 Kč měsíčně
● Práce v čistém a klimatizovaném prostředí
● Bonusy a příplatky
● Příspěvek na stravu
● Péče koordinátora po dobu brigády

Pracovní náplň

● Doplňování součástkových komponent do strojů
● Kontrola vlastního procesu výroby se zápisem údajů

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.