Podle lokalit

Brigáda sklad 160Kč/hod čistého+bonusy, Praha 9 Třeboradice

StarDeco s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč/hod.

Do skladu bytových doplňků hledáme brigádníky schopné pracovat alespoň 3x týdně. Předchozí zkušenosti v logistice vítány, ale nejsou nezbytné - rádi Vás zaškolíme.

Umístění skladu: Praha 9 - Třeboradice, aut. stanice "Za tratí" (areál teplárny), dostupnost MHD ze stanice metra C-Letňany, po domluvě možný odvoz od/k Globusu Čakovice.

Mzda: 160Kč/hod čistého

Pracovní doba: PO - PÁ 8:00 - 16:30, požadujeme docházku minimálně 3x týdně

Termín nástupu: ihned

Pracovní náplň:

• příprava zboží dle objednávek

• balení zásilek

• kontrola zboží a označování zboží

• vykládka kontejnerů

• úklid

Požadujeme

aktivní pracovní přístup

řidičský průkaz skupiny B výhodou

zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

fyzickou zdatnost

trestní bezúhonnost

Nabízíme

přátelskou a otevřenou atmosféru menší firmy

práci v mladém kolektivu

výraznou zaměstnaneckou slevu na nákup zboží