PODPORA NAŠICH STÁVAJÍCÍCH KLIENTŮ (DPP)

Generali Česká pojišťovna a. s.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Do týmu Kamči, vedoucí brigádnických týmů, hledáme podporu pro naši příchozí klientskou linku a odchozí upomínkové volání, a to s možností práce z domova. V jejím týmu jsou studenti, maminky na rodičovské dovolené, pracující, penzisté – jsou to opravdu rozmanité týmy. Můžete se tak těšit na nejen zajímavou práci, ale i příjemné přátelské prostředí.

Co u nás budete dělat?

Přijímat příchozí hovory našich klientů, pomáhat jim, radit v jejich situaci a poskytovat jim informace o produktech Generali České pojišťovny. Nejedná se o prodej produktů.
V rámci agendy Upomínkové volání kontaktujeme klienty, kterým hrozí reálný zánik pojistné smlouvy pro neplacení dlužného pojistného. Cílem je upozornit klienta na dlužnou platbu a hrozící zánik jeho pojistné smlouvy a domluvit se s ním, jak a kdy bude platbu hradit.
Zpracovávat požadavky od klientů na PC a pracovat s interními systémy pojišťovny.
Směny si budete plánovat dle vašich možností ve všedních dnech v rozmezí 8–19 hod. a víkendech 9–17 hod.

Doplňující informace:

Nástup: 1. 11. 2024
Školení: proběhne online přes MS Teams a e-learning, praxe osobně na budově
Pracovní doba: PO–PÁ dle možností v časovém rozmezí 8:00–19:00 hod., po zaškolení víkendové směny (3–4x za měsíc) v rozmezí 9:00–17:00 hod.
Místo výkonu práce: Pardubice nebo z vašeho bydliště.
Smlouva: Dohoda o provedení práce

Požadavky

-Člověka, kterého baví povídat si s lidmi a záleží mu na jejich spokojenosti
-Stojíte o dlouhodobou spolupráci a můžete odpracovat v průměru 15-20 hod. týdně.
-Chcete se rozvíjet a záleží vám na vaší kariéře.
-Máte chuť do práce a jste ochotni se něco nového naučit.

Nabídka

-Odnesete si fixní odměnu 130 Kč/hod. a jako bonus máte stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč i za krátkou směnu.
-Máte možnost využívat práce z domova.
-Nadstandardně vás zaškolíme na komunikační a odborné dovednosti – naučíte se rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace.
-Díky dlouhodobé spolupráci vám umožníme kariérní postup a rozvoj v rámci skupiny Generali.

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 4 dny

  • Náplň práce: Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny dle tvých možností? Pokud ano, hledáme právě tebe – pozice je vhodná pro kohokoliv! Nabízíme nenáročnou brigádu na záka...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj

    Před 5 dny