Nepravidelná i pravidelná brigáda ve skladu, přivýdělek, Pardubice-Jana Palacha

Děti sportu, z. s.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Náplň práce: příprava kulturních a společenských akcí, narozeninových oslav, naložení a vyložení dodávek, manipulace ve skladu, běžný úklid skladu, srovnání inventáře, apod.

Časová dostupnost: pravidelně / nepravidelně, dle dohody (libovolně v časech mezi 9:00 - 15:00 hod. (pouze všední dny), pokud možno spíše koncem týdne, čtvrtky nebo pátky (např.: 4 až 6 hod./den), vše dle vzájemné dohody

Vhodné jako přivýdělek pro studenty, pracující osoby na směny, přivýdělek k důchodu, apod. (fyzická zdatnost a dlouhodobá spolupráce nutností)

Sklad se nachází v areálu Jana Palacha, Zelené předměstí, Pardubice - MHD v blízkém okolí, parkování přímo u skladu.

Požadavky

Požadavky: muž, věk 18+, fyzická zdatnost, spolehlivost, důslednost, časová dostupnost, pracovitost - požadujeme dlouhodobou spolupráci - vše nutností !!! Vyžadujeme zaslání životopisu (orientační přehled předchozích činností), profilové fotografie (obličej) + fotografie celé postavy (vše pro posouzení fyzické zdatnosti) - pokud nepošlete životopis a fotografie - nebude vám vůbec odpovězeno! Osobní schůzka nutností !!!

Nabídka

Pravidelnou i nepravidelnou brigádu, plánovaní směn na celý měsíc, případně vše dle dohody, dlouhodobou spolupráci