Podle lokalit

Trainee na projektovém oddělení

Montáže Brož s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme nadšeného a motivovaného kandidáta na pozici Trainee v oddělení Měření. Pokud máš technické myšlení, dokončené středoškolské vzdělání a studuješ na vysoké škole, pak je tato příležitost právě pro tebe! Připoj se k našemu týmu a získej cenné zkušenosti v mezinárodní společnosti, kde můžeš rozvíjet své dovednosti a zjistit, jaká práce tě skutečně baví. Těšíme se na spolupráci s tebou i po ukončení studia!

Co vás čeká:

Příprava a hodnocení měřicích protokolů a podpora týmu techniků po celém světě.
V rámci podpory týmu se naučíte jednotlivé procesy, od přípravy protokolů, přes sledování odborných dovedností členů týmu až po práci s měřicí technikou.
Hlavní odpovědnosti: 50 % času je věnováno přípravě protokolů a 50 % času různým úkolům v rámci trainee adaptace.

Požadavky

Hledáme uchazeče s dokončeným středoškolským vzděláním technického zaměření a aktuálně studujícího na vysoké škole (podmínkou je dokončený první ročník).
Technické myšlení je nezbytné.
Požadujeme docházku dvakrát týdně během školního roku. Celkový počet hodin bude dohodnut, minimálně však 15 hodin týdně.
Komunikativní znalost anglického jazyka.
Znalost balíčku MS Office.

Nabídka

Nabízíme atraktivní práci v prestižní mezinárodní společnosti, kde můžeš získat cenné zkušenosti v rámci placeného Trainee programu.
Můžeš si vyzkoušet, jaká práce tě opravdu baví ????.
Pokud se osvědčíš, je zde možnost občasně pracovat i vzdáleně.
Poskytujeme příležitosti k osobnímu rozvoji v různých oblastech a možnost pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia.