Podle lokalit

Hostesky

MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Hledáme 2 až 4 osoby (ženy, dívky ve věku 18+)
Náplň práce: předávání informací návštěvníkům, registrace účastníků, komunikace s návštěvníky, obsluha aktivit, předávání dárkových předmětů apod.

Aktuální termíny:
a) sobota 21.9. (cca 9:30 - 20:30)
b) úterý 24.9. (cca 13:00 - 19:00)
c) pátek 27.9. (cca 16:00 - 22:00)

Další možné termíny:
25.9., 26.9., 2.10., 9.10., 11.10., 14.10. (cca 3-4 hod./den)

Požadavky

Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
100% spolehlivost a 100% pracovitost
Komunikativnost na vysoké úrovni
Pozitivní a aktivní přístup

Požadujeme zaslání životopisu a fotografií (profilové foto + foto celé postavy = ideálně z nějakých již realizovaných akcí obdobného typu) + kontaktní údaje na email (tel. kontakt, email, adresa aktuálního pobytu). Hostesky = velikost oblečení S nebo M.

+ zaslání svoji konfekční velikosti + výška postavy min. 170
V případě, že Váš zájem není na 100%, neodpovídejte.

Nabídka

Možnost pravidelné a dlouhodobé spolupráce při různých akcích po celé ČR, mzda 150 Kč/hod. + případné odměny a bonusy.