Brigáda ve skladu | kompletace objednávek | pouze ranní směna Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

*Hledáte jednoduchou brigádu pouze na ranní směny? Pak pojďte pracovat k nám! *

Pracovní náplň

  • Vychystávání zboží podle objednávek
  • Zaskladňování zboží
  • Balení objednávek

Požadujeme

  • Ochotu plnit zadané úkoly
  • Ochotu pracovat na ranní směnu
  • Minimální věk 18 let

Nabízíme

  • Brigádu POUZE NA RANNÍ SMĚNY
  • MZDU až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
  • Práci v čistém a tichém prostředí
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem po dobu zaměstnání

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ I IHNED.