Podle lokalit

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA PARDUBICE

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledám šikovné a spolehlivé brigádníky na dlouhodobou brigádu na noční doplňování zboží do obchodního domu v PARDUBICÍCH.

Náplň práce:
- doplňování zboží v přiděleném oddělení obchodního domu
- noční směna od 22.00 do 05.00
- jedná se o fyzicky náročnější práci
- dlouhodobá brigáda (směny každý týden)

Volné směny:
- 24.09.2024 (2 volná místa)
- 25.09.2024 (1 volné místo)
- další směny poté na domluvě

Požadavky

Věk 18+let, SPOLEHLIVOST, pravidelnou docházku, pracovitost, fyzickou zdatnost

Nabídka

smlouvu DPČ, pravidelné směny, dlouhodobou brigádu, možnost finančních záloh, hodinovou mzdu 145 Kč/hod. + příplatky za noc, víkend a svátek