Podle lokalit

Strážný Svojšice - vhodné pro OZP

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Pro areál ve Svojšících hledáme nového kolegu/yni na pozici STRÁŽNÉ/HO.
Vhodné pro osoby se zdravotním omezením a nebo invalidním důchodem.

Požadavky

Co Vás čeká:
- kontrola a evidence příchodů a odchodů návštěv
- evidence oprávněnosti vjezdu (zvláštní režimová opatření)
- kontrola EZS, EPS, CCTV
- ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka
- obchůzková činnost - uvnitř budovy i venku (cca 25 minut)

Pracovní doba:
- Pondělí - Neděle
- 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00

Požadujeme
- trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
- flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace
- schopnost pěších obchůzek

Výhodou bude pokud máte:
- profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" (zajistí G4S)
- prověrka na VYHRAZENÉ (zajistí G4S)

Nabídka

Nabízíme
- zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení/ stravenky
- pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
- příspěvek na reprezentaci
- profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
- VIP sleva na produkty Datart a ALZA
- sleva na divadelní představení
- výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
- mzdové ohodnocení od 130 Kč /hod