Podle lokalit

Prodavač/ka v maloobchodě

decoDoma, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

decoDoma, s.r.o. je významný český internetový a zásilkový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti.

Naši zákazníci u nás najdou originální i praktické nápady pro útulnější domov, i dárky pro každou příležitost.

Do našeho týmu hledáme šikovnou osobu na pozici PRODAVAČ - PRODAVAČKA. Na prodejně nikdy nebudete bez přítomnosti zkušené kolegyně.

Náplň práce:
• prodej zboží zákazníkům
• výdej zboží objednaného na e-shopu
• zaskladňování zboží do regálů

Požadavky

• odborné vyučení bez maturity
• pozitivní myšlení, pochopení pro přání zákazníka a schopnost vše řešit s úsměvem
• pracovitost, spolehlivost, přesnost, loajalita
• odpovídající fyzická zdatnost a pracovní kázeň
• trestní bezúhonnost
• uživatelská znalost práce na PC

Nabídka

• práci v dobrém týmu u stabilního zaměstnavatele
• práci na DPP nebo DPČ
• rozmanitou práci s možností získat práci na HPP
• pondělí až pátek mezi 8:30 až 17:30, 1x týdně 7:00 až 12:00
• nástup možný ihned
• mzdu 130 Kč za hodinu
• 20 hodin práce týdně, nebo i na dobu kratší

Sídlíme v centru Pardubic. Prodejna je dostupná MHD.

Zkušenost s prací v maloobchodě vítána, není však podmínkou. Vše potřebné vysvětlíme a rádi Vás zaučíme.