Barista / baristka a obsluha showroomu mechových obrazů (směny dle domluvy)

WOODILO design s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do týmu hledáme aktivního baristu/baristku, který/á je samostatný/á i schopný/á pracovat v týmu.

Základem je u nás úsměv, velmi prozákaznický, milý a pohodový přístup k zákazníkům za každé situace. Vše ostatní vás rádi naučíme.

Co budete dělat?
> připravovat kávu, limonády a základní občerstvení
> obsluhovat hosty
> prodávat mechové obrazy a dekorace

Možnost plánování směn dle domluvy:
min. požadované pokrytí směn 1x-2x v prac. týdnu směna v čase od 11:00 do 19:00 nebo v sobotu/neděle od 11:00 do 18:00. V případě zájmu o více směn je určitě možné se domluvit. (odměna je stanovena hodinově + spropitné).

Nástup co nejdříve. Pohovor možný přes videohovor. Odpovědí na tento inzerát prosíme o zaslání životopisu s krátkým představením.

Požadavky

  • NUTNÉ: příjemné a usměvavé jednání, prozákaznický přístup, reprezentativní vzhled a nadhled

    • Rychlý a samostatný servis

    • Zkušenosti z kavárny/restaurace výhodou, ne podmínkou. Důležitější je u nás, aby vás práce bavila a dělali jste s nadšením

    • Min. věk 18 let (prodej alkoholu a manipulace s hotovostí)

    • Alespoň 2 směny týdně

Nabídka

  • Možnost plánování odpoledních směn dle domluvy na měsíc dopředu (min. pokrytí 1-2 směn v týdnu)

    • Brigádu vhodnou pro studenty VŠ, čerstvé absolventy či maminky na mateřské dovolené, které si chtějí přivydělat 1-2 dny v týdnu (nebo samozřejmě více)

    • Možnost brigády mj. každý den, záleží na vašich možnostech.

    • Neobvyklé a příjemné prostředí (kavárna v showroomu mech. obrazů, vlastní pražírna a výrobna obrazů hned za dveřmi kavárny)

    • Velmi přátelský a nápomocný tým, otevřené a milé jednání

    • Veškeré spropitné připadá obsluze (nad rámec výplaty)

    • Veškeré občerstvení na pracovišti za zvýhodněné ceny

    • Možnost vyzkoušet si i jiné pozice ve firmě (např. výroba obrazů, balení zásilek) a do budoucna také kariérní růst

    • Pohovor možný po videohovoru v odpoledních nebo večerních hodinách