Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda | jednoduchá příprava objednávek | mzda až 150 Kč/hod. Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na ranní směnu
● Přechozí praxe není potřeba
● Minimální věk 18 let

Nabídka

● Práce POUZE NA RANNÍ SMĚNY
● Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
● Pravidelné zálohy každý týden
● Ranní směna od 6-7h do 14-16h (dle ind. domluvy)
● Práce v čistém, bezprašném a nehlučném prostředí
● Dlouhodobá brigáda na DPČ
● Přátelský kolektiv a péče koordinátora po dobu zaměstnání
● Důkladné zaškolení na pozici

Pracovní náplň

● Jednoduchá příprava zboží do objednávek (nic nadrozměrného)
● Vychystávání zboží všeho druhu, balení objednávek

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Těšíme se na Vaše reakce.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Divíš se, že hledáme posilu stavební divize, když jsme strojírenská firma? Důvodem je, že si rádi vše od začátku do konce děláme sami, díky tomu ti můžeme nabídnout jistotu dlouhodobé spoluprác...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Šumperk, Loštice

    Před 0 dny

  • Brigádník/Brigádnice


    151 Kč / hod

    Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jedná se o brigádu do úseku pečiva, lahůdek, ovoce/zelenina, pokladen a doplňování mléčný...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Víkendové

    Před 0 dny