Kamerový dohled + ostraha prodejny, až 180Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 180 Kč / hod

O nás

Do svého přátelského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně Kaufland  v Pardubicích..

Směny si plánuješ dopředu a můžeš si vybrat, zda ti vyhovují dlouhé nebo krátké směny a nebo třeba pouze víkendy.

Náplň práce:

• Eliminace krádeží a pochůzka po prodejně
• Práce s kamerovým systémem ( práce v sedě)
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa

Co od Vás očekáváme:

-  trestní bezúhonnost
-  plnoletost
-  praxe v ostraze velkou výhodou
-  certifikát strážný výhodou, ne podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Možnost plánovat směn dle domluvy
• Možnost záloh
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

• Mzda 150Kč/hod - 180Kč/hod (dle praxe v oboru)