Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Práce ve skladu v Pardubicích / Jen ranní směny / Bez testů

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 130 Kč za měsíc

Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na brigádu ve skladu s kosmetikou a oblečením v Pardubicích. Práce je jednoduchá, fyzicky nenáročná, ideální pro ty, kdo preferují ranní směny.

Pracovní náplň

Vychystávání zboží všeho druhu (drogerie, oblečení, letáky)
Balení a evidence objednávek

Požadujeme

Pečlivost a zodpovědnost
Možnost nástupu ihned

Nabízíme

Práci v přátelském kolektivu
Ranní směny - začátek směn od od 6:00 nebo 7:00 hod.
Férové ohodnocení 120- 130Kč /hod
Možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáš brigádu v Pardubicích pouze na ranní směny? Pak pojď pracovat k nám! Pracovní náplň Vychystávání zboží podle objednávek Balení objednávek Drobná práce ve skladu Požadujeme Ochotu plnit z...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 2 dny

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 2 dny