Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Staňte se Manažerem úklidové společnosti!

ESSAT CZ, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: IT Project Manager

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 44,000-55,000 Kč/měs.

Co od Vás očekáváme?

  • analytické a strategické myšlení – máte v hlavě plán a víte, jak jej uvést do praxe
  • řízení provozu – zkušenosti s koordinací a organizací provozu jsou nutností
  • plánování a správa rozpočtu – žádné číslo vám neunikne a s financemi zacházíte zodpovědně
  • vedení týmu – umíte lidi inspirovat, motivovat a vést je k efektivní práci
  • orientace na výsledky – zaměřujete se na cíl a víte, jak ho dosáhnout
  • máte zkušenosti v úklidové firmě nebo v příbuzném odvětví
  • ochotu cestovat v rámci celé ČR


Co vám nabízíme?

  • stabilitu - 27 let působení na trhu hovoří za vše
  • možnost podílet se na rozvoji firmy a ukázat, co ve Vás je
  • systém benefitů


Termín nástupu: ihned


Nástupní mzda: 44 000 – 55 000 Kč


*Místo výkonu práce: *celá ČR (bydliště v Pardubickém nebo Středočeském kraji výhodou)



Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny dle tvých možností? Pokud ano, hledáme právě tebe – pozice je vhodná pro kohokoliv! Nabízíme nenáročnou brigádu na záka...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj

    Před 2 dny