TRAINEE PROGRAM – ADMINISTRATIVNÍ PODPORA (PRO STUDENTY A ABSOLVENTY)

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Jste studentem střední nebo vysoké školy a přemýšlíte, kam směřovat své kroky po ukončení studia a kde získat nové pracovní zkušenosti? Pak jsme my ta správná volba. Do našeho týmu klientských pracovníků hledáme dynamického kolegu (ž/m), který chce přenést své znalosti získané ve škole do praxe.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT A CO SE NAUČÍTE?

* vykonávat administrativní činnosti na klientském pracovišti
* seznámíte se s různorodou agendou, kterou budete samostatně vést
* komunikovat s našimi klienty
* spolupracovat s ostatními kolegy a kolegyněmi v rámci pracovního týmu

Požadavky

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

* jste student nebo čerstvý absolvent SŠ/VŠ
* máte chuť zkusit něco nového
* chcete se učit novým věcem a ty pak využívat v praxi
* jste komunikativní
* máte aktivní a zodpovědný přístup k práci
* dokážete pracovat s PC a kancelářskou technikou

Nabídka

CO ZÍSKÁTE?

* zkušenosti z reálného pracovního prostředí u největší zdravotní pojišťovny v České republice
* možnost získání praxe ještě při studiu (zejména v oblasti administrativy, komunikace a klientského servisu)
* otevřený a přátelský kolektiv
* flexibilní pracovní dobu, tedy dost času na studium či možnost užívat si svůj volný čas
* moderní pracoviště
* vzájemnou spolupráci na dohodu o pracovní činnosti min. na 3 měsíce, která v budoucnu může vyústit v pracovní nabídku
* rádi Vás přivítáme do našeho týmu co nejdříve

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Jste tím, koho hledáme? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu ve skladu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Pracovní náplň Příprava zboží do objednávek (smíšené zboží) Zaskladňování zboží pomocí čárových kódů Drobná operativ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny dle tvých možností? Pokud ano, hledáme právě tebe – pozice je vhodná pro kohokoliv! Nabízíme nenáročnou brigádu na záka...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj

    Před 4 dny