Podle lokalit

Jednoduchá kompletace objednávek | brigáda Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za hodinu

Hledáte dlouhodobou brigádu pouze na ranní směny? Pak pojďte pracovat k nám

Pracovní náplň

  • Příprava zboží dle objednávek
  • Balení objednávek
  • Drobná práce ve skladu

Požadujeme

  • Samostatnost
  • Ochotu pracovat na ranní směnu
  • Minimální věk 18 let

Nabízíme

  • BRIGÁDU s možností dlouhodobé spolupráce
  • Ranní směny od 6-7h do 14-16h dle domluvy
  • MZDU až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až 30 Kč/hod.)
  • Práci v čistém a tichém prostředí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem po dobu zaměstnání

Poznámka

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ I IHNED.