Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou + ostraha - 160Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu prodejny Albert v Pardubicích.

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:
• Pochůzková činnost nebo práce s kamerovým systémem ( 8 hod nebo 14,5 hod směny)
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Odměny za záchyty až 1 000 Kč
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost profesního i platového růstu
• Volitelnost směn