Brigáda ve skladu. Jen ranní směny. Mzda 150 Kč/hod Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 150 Kč za měsíc

Pracovní náplň

  • vychystávání zboží všeho druhu (drogerie, oblečení, letáky)
  • balení a evidence objednávek
  • práce jen na ranní směnu od 6:00, nebo 7:00

Požadujeme

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • práce jen na ranní směnu
  • mzda 120 Kč/hod
  • bonus do 30 Kč/hod
  • týdenní zálohy
  • zaškolení na pracovní pozici
  • péče koordinátora
  • práce na DPČ

Poznámka

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!