Podle lokalit

Ostraha v Panenských Břežanech

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Panenské Břežany

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 132 Kč / hod

O nás

Jsme dlouhodobě zavedená a respektovaná bezpečnostní agentura, která poskytuje stabilní pracovní příležitosti. Hledáme nové kolegy na pozici strážných, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu a přispět ke zvýšení bezpečnosti v různých provozech. Věříme, že poctivost a odpovědný přístup jsou klíčem k úspěchu, a pokud sdílíte naše hodnoty, jste pro nás ideální kandidát!

Lokalita: Panenské Břežany
Nástup: Ihned
Mzda: 132 Kč/hod

Náplň práce:

  • Aktivní práce v zajímavém prostředí skladů a provozů
  • Kontrola vstupů a výstupů osob
  • Dohled nad bezpečností přes kamerové systémy
  • Kontakt s kolegy i návštěvníky, kde přispějete svou přítomností ke klidnému chodu objektu

Co od Vás očekáváme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost a vstřícnost v jednání
  • Chuť odvádět svou práci poctivě a zodpovědně
  • Certifikát strážného je výhodou, ale pokud jej nemáte, rádi vám ho pomůžeme získat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práci v zavedené společnosti
  • Mzdu 132 Kč/hod
  • Férový přístup a podporu od vedení
  • Poskytnutí výstroje zdarma
  • Okamžité finanční odměny za mimořádné pracovní výsledky
  • Možnost záloh na mzdu, když je potřeba finanční podpora
  • Šanci kariérně růst a získat certifikaci strážného

Přidejte se k našemu týmu a buďte součástí bezpečnostního prostředí! Stačí kontaktovat pana Stanislava Menšíka, zobrazit tel. číslo , a my se s vámi rádi domluvíme na všech detailech