Kamerový dohled nad prodejnou 140-150Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín Otrokovice

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Bezpečnostní agentura přijme strážné na ostrahu obchodních řetězců pro pracoviště: Otrokovice.

Pozice je vhodná převážně pro muže.

Náplň práce:

- Práce s kamerovým systémem
- Pochůzková činnost
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Jednoduchá administrativa
- Monitoring zákazníků

Požadavky

  • Čistý trestní rejstřík
    • Věk 18+
    • Chuť pracovat
    • Spolehlivost

Nabídka

  • Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
    • Flexibilní plánování směn
    • Odměny za záchyty
    • Možnost profesního i platového růstu
    • Nástup možný ihned
    • Zálohy