Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou -Ostrov nad Ohří 140 Kč/hod

Před 1 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně v Ostrově nad Ohří hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Nástup možný po dohodě i od 1.9. 2024

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do našeho přátelského teamu na prodejně v Ostrově nad Ohří hledáme posilu! Náplň práce: kamerový dohled nad prodejnou obchůzky po prodejní ploše eliminace krádeží Požadavky Požaduje...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Benešov, Příbram, Karlovy Vary, Havlíčkův Brod, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Karlovarský kraj, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Pardubický kraj

    Před 2 dny

  • Brigáda Jedná se o projekt na 2 - 3 měsíce. Vaší činností bude vizuální kontrola klik do automobilů. Požadavky • pečlivost, dochvilnost, všímavost • ochotu pracovat na 3 směny (R/N/O) • pracovi...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Benešov, Příbram, Karlovy Vary, Havlíčkův Brod, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Karlovarský kraj, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Ostrov, Pardubický kraj Noční

    Před 4 dny