Závozník/popelář 130 - 154 Kč/hod., DPP, Výplata týdně

HL POINT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Společnost HL POINT s.r.o. je česká společnost, která nabízí služby v oblasti skladových, manipulačních, balících a úklidových činností.

Pro našeho klienta hledáme vhodné pracovníky na pozici závozník/popelář v Praze.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Pracovní doba:
Po - Pá 05.00 nebo 06.00 - 14.00 hod., dle možnosti i déle,

Hodinová mzda 130 Kč/ hod + 10% příplatky za noční a víkend

Po zapracování hodinová mzda 140 Kč/hod + 10% příplatky za noční a víkend

Požadavky

spolehlivost
chuť do práce
zodpovědnost
pravidelnou docházku
plnoletost

Nabídka

výplaty týdně (hotově nebo na účet)
možnost dlouhodobé spolupráce
smlouva na DPP

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Pro našeho klienta hledáme vhodné pracovníky do skladu na vyskladňování zboží, balení a kompletace objednávek. Místo práce: Praha Stodůlky nebo Praha Michle Pracovní doba: ranní smě...

    Česká republika, Hlavní město Praha Dlouhodobé Nástup ihned Od 18 let Peníze ihned

    Před 4 dny

  • Brigáda Společnost HL POINT s.r.o. je česká společnost, která nabízí služby v oblasti skladových, manipulačních, balících a úklidových činností. Pro našeho klienta hledáme vhodné pracovníky na údr...

    Česká republika, Praha 5, Hlavní město Praha, Praha

    Před 6 dny