Podle lokalit

Instruktor zábavných aktivit

Firemky s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

HLEDÁME INSTRUKTORY DO TÝMU

Bavíme lidi na různých typech akcí - firemní akce, family day, konference, party, večírky (indoor, outdoor). Na dlouhodobou spolupráci hledáme do týmu mladé muže, kteří jsou sportovně založeni a hledají pestrou práci s lidmi, kombinovanou s fyzickou prací a s cestováním - akce probíhají na různých místech, převážně ČR.

Náplň práce
• Instruktor zábavných aktivit – v podzimní/zimní sezóně půjde zejména o firemní akce a večírky
• Příprava a přesuny vybavení a materiálu
• Provoz zábavných aktivit na různých akcích pro děti i dospělé

Požadavky

• Chuť se seberealizovat a zlepšovat, spolehlivost, zodpovědnost
• Fyzickou zdatnost – manipulace a přesuny materiálu
• Organizační schopnosti
• Věk min. 18 let a řidičský průkaz sk. B

Nabídka

• Dlouhodobou spolupráci – výběr brigády dle Vašich časových možností
• Pestrou a zajímavou práci, pravidelná školení, poznání zajímavých míst i lidí
• Platové ohodnocení 140,- až 200,-/hodina podle pozice, aktivity, přístupu

V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci zašlete ŽIVOTOPIS nebo
MOTIVAČNÍ DOPIS na email.