Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Prodej ve stánku v Avionu! Přidej se k naší partě! Dopolední směny a víkendy

Karamelkov, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Vítej ve světě personalizovaných dárečků! Do našeho stánku se sladkými dobrotami a originálními dárečky hledáme šikovnou, přátelskou a energickou osobu. Jsi to právě ty? Posilu hledáme na dopolední směny a víkendy. (alespoň dva víkendy v měsíci)

Koho hledáme?
Přátelské a komunikativní jedince: Máš rád/a interakci s lidmi? Umíš se usmát i v nejhorších počasích?
Energické a motivované osobnosti: Nesedíš na místě a rád/a bys se zapojil/a do akce?
Pak hledáme právě tebe!

Co bude náplní tvé práce?
Aktivní prodej personalizovaných dárků, zejména sladkostí s vlastním jménem apod.
Tvorba personalizovaných produktů (budeš pracovat s tiskárnou)
Poskytování informací o produktech a službách
Aktivně oslovovat zákazníky

Požadavky

Co od tebe očekáváme:
Požadujeme plnoletost
Schopnost aktivního prodeje a péče o zákazníky
Ochotu učit se novým věcem a zapojit se do týmu
Flexibilita a ochota pracovat v různé dny a směny
Zkušenosti s prodejem výhodou, ale ne nutností
Máš ukončené středoškolské vzdělání (případně jsi šikovný/á student/ka
maturitních oborů)
Jsi spolehlivá/ý, čestná/ý a hlavně pracovitá/ý
Můžeš docházet minimálně 12 hodin týdně

Nabídka

Flexibilní pracovní doba: Rozhodni se sám/sama, kolik hodin týdně chceš pracovat. Ideální pro studenty nebo maminky na mateřské dovolené!
Provize a ohodnocení: Tvůj výdělek není limitován. Čím lépe prodáš, tím více vyděláš! Platové ohodnocení od 120 Kč - 180 Kč/hod.
Příjemné pracovní prostředí v obchodním domě

Pracovní podmínky:

Otevírací doba obchodního domu : Od pondělí do neděle, od 9:00 do 21:00.
Práce je stanovena v rozsahu 12 - 40 hodin týdně
Příjemné pracovní prostředí v obchodním domě

Máš zájem?
Pošli nám svůj životopis s fotografií a krátký motivační dopis a ozvi se nám co nejdříve! Těšíme se na tebe!

Typ smlouvy (DPP/DPČ/IČO, pracovní smlouva - zkrácený, plný úvazek)
Brigádu a smlouvu (Dohodu o provedené práci) nemůžou využít lidé na pracovním úřadě, pobírající dávky a státní podporu v nezaměstnanosti.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme lektora/lektorku pro akci Dětský den v termínu 29.5. a 30.5. od 8:00 do 16:00 v Ostravě na adrese Plynární 2748/6 (nutno počítat s časem navíc na přípravu a na úklid). Program p...

    Česká republika Od 18 let

    Před 1 dny

  • Obsluha hostů v KFC Praha Letiště

    Coweo Technologies s.r.o.
    123 – 132 Kč / hod

    O nás Brigáda, kde nepotřebuješ žádné zkušenosti a vše Tě naučí naši zkušení zaměstnanci, sám/sama si plánuješ směny, dle svých potřeb. Staneš se členem skvělého kolektivu a získáš mnoho zkušeností. ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 1 dny