Pracovník restauračního provozu ve FÆNCY FRIES v Ostravě - Porubě

B&D gastro s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do naší porubské provozovny hledáme nové členy týmu!

Máte rádi hranolky a baví Vás dělat lidem radost? Přidejte se k nám!

Hledáme kolegy, kteří sdílejí týmového ducha a budou s ostatními táhnout za jeden provaz!

Náplní práce je příprava hranolek, obsluha hostů a úklid v provozovně na DPP.

Práce vhodná i pro maminky na rodičovské dovolené.

Požadavky

Pokud umíte vytvořit příjemnou atmosféru v podniku, příjemně mluvit se zákazníky a aktivně nabízet doplňkový prodej, tak hledáme právě Vás! Pošlete nám životopis a napište pár slov o sobě, a co rádi děláte.

Nabídka

-flexibilní plánování směn
-zaměstnanecké stravování
-odměna 116,10 Kč/hod, příplatek za práci o víkendech 10%, ve státní svátek 100% a k hodinové mzdě se připočítávají zajímavá dýška

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OSTRAVĚ? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny