KFC OSTRAVA DUBINA HLEDÁ ŘIDIČE!

AmRest s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

HLEDÁME BEZEDNÝ KELÍMEK POZITIVNÍ ENERGIE PRO KFC OSTRAVA DUBINA!

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, vše tě naučíme. Nejdříve je potřeba aby proběhl trénink na pozici pokladny, jelikož naši řidiči si objednávky i chystají a pomáhají na provoze s chystáním objednávek pro hosty, úklidem lobby a večerní nádobí.

Následně začne trénink na pozici Řidiče, kde náplní práce je kompletace objednávek a následný rozvoz našim hostům.

Požadavky

• Dokončené základní vzdělání.
• Možnost pracovat do 01:00 a o víkendech
• Spolehlivost a pozitivní energie!
• Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem.
• Věk minimálně 18 let(Brigáda)
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

•Plánování směn dle tvé potřeby – Směny plánujeme 14 dní dopředu a vždy se snažíme přizpůsobit tvým možnostem.
•Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 odpracovaných měsících v KFC
•Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec běžné mzdy
•Smlouva na dobu neurčitou
•Výplata na účtu do 9. dne v měsíci
•Jídlo na směně za pár kaček
•Zaměstnance povyšujeme a pomáháme jim budovat manažerskou kariéru
•Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC)
•Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další
•Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou

Podobné inzeráty

  • Brigáda nejen na léto, ale i přes školní rok! Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravideln...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Na léto 2021 Od 18 let Víkendové

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulace s balíkovými zási...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 2 dny