Hledáme Cukrářské Talenty do Našeho Týmu!

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Máte šikovné ruce a rádi tvoříte dobroty? Připojte se k nám! ???? Jsme stabilní společnost, která hledá nadšené a kreativní jedince. Pokud máte zájem o obor a touhu se rozvíjet, čekáme právě na vás! Neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:
- ruční výroba tradičních zákusků
- práce ve výrobě cukrovinek
- příprava surovin a těst
- pečení a veškeré činnosti s tím spojené

Pracovní podmínky:
- brigáda (DPP) nebo HPP
- pouze ranní směny
- volné víkendy
- otevřeno absolventům i zkušeným profesionálům

Hledáme i zkušené vedoucí, kteří dokáží organizovat výrobu a dohlížet na kvalitu. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu, jste náš ideální kandidát!

Zaujala vás tato nabídka?
Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se součástí našeho týmu!

Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

  • vyučení v oboru není podmínkou
    • vhodné i pro absloventy
    • praxe v oboru vítána
    • chuť pracovat v daném oboru
    • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost a pracovní flexibilita
    • kreativita při tvorbě výrobků

Nabídka

  • Při nástupu osobní ohodnocení 1 000 Kč
    • Zázemí stabilní společnosti s pevným výplatním termínem
    • Možnost smlouvy na dobu neurčitou
    • Motivační finanční ohodnocení
    • Příjemný pracovní kolektiv
    • Možnost příspěvku na dopravu