Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

BRIGÁDA - RECEPČNÍ s angličtinou - OSTRAVA (A600)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Popis

Hledáš přivýdělek na prázdniny? A jsi časově flexibilní?

*Hledáme brigádnici/brigádníka na pozici RECEPČNÍ v Ostravě ( nové prostory Organica ) za plánované dovolené a nepřítomnosti.
*

V případě zájmu se nám neváhej ozvat a zaslat svůj životopis.



  • denní komunikace s návštěvníky a zaměstnanci v českém a anglickém jazyce
  • vyřizování e-mailové korespondence
  • vyřizování pošty, tak aby se dostala do těch správných rukou
  • rezervace taxíků, zasedacích místností
  • podpora HR oddělení
  • práce v helpdesku
  • hledáme na HPP
  • pracovní doba - po-pá (víkendy volné)
  • práce bude probíhat v nové budově (Organica )
  • pracovní doba:  denní směny v rámci otevírací doby recepce (PO – PÁ 7:00 – 17:00)


Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • *anglický jazyk na komunikativní úrovni *
  • komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
  • schopnost operativně řešit problémy, požadavky



Nabízíme

  • práci v nadnárodní společnosti
  • práci na DPP/DPČ
  • výborný kolektiv
  • dlouhodobou spolupráci
  • odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
  • interní soutěže a programy a mnoho dalšího


Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás 📣Jsme česká společnost Moveto Delivery s.r.o., která se specializuje na rozvoz. Hledáme řidiče/řidičku pro rozvoz nákupů Rohlík Ostravě. A pokud ti nevyhovuje výplata jednou měsíčně, *u nás můž...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 1 dny

  • Náplň práce: -Počítání různého zboží a následné zadávání do skeneru -Typ úvazku DPP, týdenní vyplácení -Možnost kariérního růstu Co od Vás očekáváme: -Účast na noční inventuře 24.06. v Olomouci nut...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Od 18 let

    Před 2 dny