Obsluha v restauraci Corrado

PIVO CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky na obsluhu do restaurace v hotelu Corrado!

Do našeho týmu v restauraci hotelu Corrado hledáme šikovné brigádníky na pozici obsluhy. Pokud máte zájem o práci v příjemném prostředí a baví vás práce s lidmi, neváhejte se přihlásit!

Náplň práce:

• Obsluha hostů: Zajištění příjemného zážitku pro naše hosty
• Udržování pořádku na pracovišti: Péče o čistotu a organizaci
• Ubytovávání hostů: Asistence při příjezdu a odjezdu hostů
• Vychystávání jídel: Příprava a podávání pokrmů z naší kuchyně

Požadavky

-Věk minimálně 18 let
-Samostatnost
-Chuť učit se novým věcem
-Příjemné vystupování

Nabídka

Směny dle domluvy: Flexibilní pracovní doba
• Plat 135 Kč/h + procenta z kuchyně: Atraktivní finanční ohodnocení
• Příjemný kolektiv, který rád se vším pomůže
• Zaučení