Práce v kuchyni (MIGA Sushi Ostrava)

Jeong-Joo Cho

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Praxe v kuchyni výhodou, nikoli však podmínkou.
Hledáme mladé, ambiciózní lidi se slušnou pracovní morálkou a přístupem.
MIGA Sushi Ostrava - nejlepší sushi v Ostravě - naučí vše jak správně a tradičně připravovat sushi od nuly.

Požadavky

  • zodpovědnost a slušnost je u nás základní požadavek
    • angličtina pro základní komunikace mezi mezinárodními kolegy
    • velice důležité přijimát kritiky a vnímat své vlastní nedostatky

Nabídka

  • nástupní mzda 130 Kč/hod. čistého
    • první 2 týdny zaučovací mzda na minimum
    • mzda 150 Kč/hod. po zkušební době (3 měsíce) a následné zvýšení podle produktivity a profesionality
    • možnost přejit na plný pracovní úvazek (minimálně po 1 rok)
    • ubytování zdarma dle potřeb

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny