Bezpečnostní pracovník/Strážný - Mošnov

CENTR GROUP, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 22 dny

Brigáda

Hledáme nové pracovníky ostrahy objektu

Pracovní doba - 12-ti hodinové směny (denní/ noční)

Pracovní náplň - obchůzková činnost, práce na PC.

Pozice je vhodná pro osoby OZP s náborovým příspěvkem 10.000,-.

Cestovné až 2500 Kč

Možnost přizpůsobení směn podle Vašich potřeb.

Požadavky

Trestní bezúhonnost

Spolehlivost a zodpovědný přístup

Fyzická zdatnost

Nabídka

Zázemí stabilní firmy

Možnost dlouhodobé spolupráce HPP nebo DPP

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás 📣Jsme česká společnost Moveto Delivery s.r.o., která se specializuje na rozvoz. Hledáme řidiče/řidičku pro rozvoz nákupů Rohlík Ostravě. A pokud ti nevyhovuje výplata jednou měsíčně, *u nás můž...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 4 dny

  • Brigáda Řidič výjezdového vozidla • kontrola budov • reakce na poplachy • práce na PC • zajišťovat bezpečnost a spolupracovat se složkami IZS V případě nástupu na DPP 130Kč . Požadavky • ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 3 dny