Administrativní výpomoc do kanceláře

DANTEM s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do našeho týmu v Ostravě právě hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Administrativní výpomoc.

Rozsah práce na této pozici můžeme nabídnout na 1-2 dny v týdnu, část v kanceláři a menší část může být formou home office. Konkrétní fungování ale nastavíme po vzájemné domluvě.


Co tě na pozici čeká?

Tvou hlavní náplní práce by byla emailová a telefonická komunikace s uchazeči, kontrola dokumentů a administrativa spojená s realizací inventur – především kontrola docházek.

Požadavky

Co u nás budeš potřebovat?

Určitě se neobejdeš bez uživatelské znalosti MS Office, ale nejvíce u tebe oceníme komunikativnost, vstřícnost a pečlivost :)

Nabídka

Co ti můžeme nabídnout?

• ohodnocení 135 -150 Kč/hod (hrubá mzda)
• možnost dlouhodobé spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
• práci v přátelské atmosféře
• dobrou kávu a čaj v neomezeném množství :-)


Pokud tě nabídka zaujala, budeme se těšit na tvůj životopis. Vybrané zájemce budeme kontaktovat telefonicky s pozvánkou na krátký pohovor.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny