Odpolední třídění zásilek - 180 Kč/h, MOŠNOV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

Náplň práce:
Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK!

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky – vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků, hledáme šikovné a manuálně zručné brigádníky na nakládku, vykládku a třídění zásilek v Mošnově.
VLASTNÍ VOLBA SMĚN prostřednictvím rezervačního systému SuperSaas – není nutné chodit každý den, je možné si vybrat jen určité dny, kdy chcete/můžete pracovat – brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP. Domluva je rychlá (vše řešíme elektronicky), na směnu můžeš jít klidně už zítra.

Směny:
odpolední: po-pá 14:00–22:00 hod

NÁSTUP IHNED!!!

Nabízíme:

  • hodinová mzda 180 Kč/hod
  • odpolední směny 14:00–22:00 hodin
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • práce na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)
  • pravidelný výplatní termín
  • výplata formou záloh ze mzdy dle předchozí domluvy
  • místo výkonu práce: Mošnov

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • čistý výpis z rejstříku trestů (nutno doložit)
  • fyzickou zdatnost, pracovní tempo