Podle lokalit

Závozník/skladník

Bubblify International s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Pro naši společnost Bubblify s.r.o. hledáme posilu na pozici závozník/ skladník.

Pracovní náplň:

- Závoz zboží každé pondělí a pátek v dopoledních hodinách na naše bary , které jsou umístěny v obchodních centrech - Avion shopping park Ostrava- Forum Nová Karolina - Futurum Ostrava.
- Naskladnění zboží na dané pobočce pomocí Dotypay.
- Zodpovědnost za sklad
- Zodpovědnost za příjem a výdej zboží

Požadavky

  • zodpovědnost a spolehlivost
    • Manuální zručnost a ochotu
    • Dobrý zdravotní stav
    • Vlastní automobil
    • Znalost práce na PC

Nabídka

  • uplatnění v prosperující firmě
    • Přátelsky kolektiv
    • 120 Kč /h + prémie
    • Proplacení nafty/ benzinu samozřejmostí