Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme brigádníky do pekárny | Ostrava | Nástup ihned!

Comac jobs s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Výpomoc na pekárně

Manipulace s pečivem na výrobní lince

Balení pečiva

Požadavky

Spolehlivost

Aktivní přístup k práci

Ochotu pracovat na ranní/odpolední směny

Nabídka

Práci na DPČ (možnost odpracovat až 80h./měsíčně)

Mzdu 120,-Kč/h.

Příplatky za víkendové směny

Výrobky za zvýhodněnou cenu

Podobné inzeráty

  • Brigáda Zajímá Vás svět náboru a hledáte si flexibilní práci? Aktuálně hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na nábor kurýrů. Vaším úkolem bude vést telefonické pohovory s uchazeči o práci, domlou...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 1 dny