Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Osobní trenér v Individual.fitness Géčko

Individual.Fitness s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Do našeho týmu Individual.Fitness Géčko hledáme nadšené trenéry a trenérky na osobní tréninky. Pokud máš chuť předávat své znalosti klientům, poskytovat jim individuální přístup a účastnit se školení a dále rozvíjet své schopnosti, tak nám pošli s svůj životopis.

Požadavky

  • věk min.20 let
    • Chuť učit se novým věcem
      -Individuální a proklientský přístup
    • trenérskou licenci

Nabídka

  • výplata vždy do 15.dne v měsíci
    • sleva na služby i občerstvení na našem baru
    • benefity

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do našeho skladu v Mošnově sháníme brigádníky na pozici manipulant. Jedná se o vykládku, nakládku balíkových zásilek, třídění zásilek na páse. Celoroční spolupráce. Nabízíme ubytování....

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Od 18 let S ubytováním

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny