Asistentka oblastního manažera - záskok za mateřskou

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 25.000 – 30.000 Kč / hod

Náplň práce:

  • Administrativní podpora provozního oddělení
  • Spolupráce s vedoucím regionu
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Spolupráce při náboru nových zaměstnanců
  • Komunikace se zaměstnanci

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • Min. SOŠ, SŠ zakončené maturitou
  • Příjemné a vstřícné vystupování
  • Nadprůměrné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • Samostatnost, flexibilitu, proaktivní přístup
  • Schopnost jednat s různými typy lidí
  • Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Minimálně 2letá relevantní zkušenost v administrativě
  • Zkušenost s procesem náboru, základy personalistiky
  • Znalost zákoníku práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Nástup možný od září na dobu určitou ( 3 roky)
  • 8h pracovní doba od po-pá