Pomocná síla v kuchyni

Markéta Bučková

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Úklid obchodu a kuchyně, krájení zeleniny a pomoc s přípravou pokrmů. Převážně ranní směny na cca 5 hodin denně, dá se domluvit i večerní úklid.
Prosím poslat životopis na můj email, pouze vážní uchazeči!!!

Požadavky

Pracovitost, flexibilitu, spolehlivost a chuť se učit novým věcem! Smysl pro pořádek a čistotu!
Zkušenosti z gastronomie výhodou!!! Komunikativní osoba!

Nabídka

Příjemné pracovní prostředí, jídla, co hrdlo ráčí, domluva směn a plat vyplácen týdně!!!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Kurýr pro rozvoz jídla a nákupů🥗

    Coweo Technologies s.r.o.
    150 – 250 Kč / hod

    O nás Baví tě řízení a rád komunikuješ s lidmi? Hledáš práci, kde budeš mít *dobré finanční ohodnocení? *Tak to ti držíme místo u nás v týmu! V současné době hledáme kurýry na rozvoz jídla, potravin...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OSTRAVĚ? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Pro studenty Víkendové

    Před 3 dny