Údržbář se Smyslem pro Humor a Zručnosti!

Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsme pekařství z Krmelína, a hledáme do našeho týmu někoho, kdo se nebojí zašpinit ruce a vyřešit každodenní problémy v naší dílně a prodejnách. Pokud zvládneš vyměnit žárovku, opravit pekařský vozík, přidělat upadlou kliku a další drobné opravy, jsi náš člověk!

Co Tě čeká:
- Ranní směna s možností časové flexibility (po domluvě).
- Různorodá práce: od výměny žárovky po opravu všeho, co v pekařství upadne, nefunguje, nebo prostě zlobí.
- Žádné složitosti – vyhláška není potřeba, stačí šikovné ruce a chuť pracovat!

Proč právě k nám?
- Pekařství je naše srdcovka a potřebujeme někoho, kdo nám pomůže udržet vše v chodu.
- Jsme fajn parta, která si zakládá na příjemné atmosféře a vzájemné pomoci.

Co teď?
Pokud tě nabídka zaujala, napiš nám, jakou máš představu, a domluvíme se na termínu pohovoru. Těšíme se, až tě poznáme!

Tým Pekařství Krmelím

Požadavky

  • Zručnost
    • Dochvilnost
    • Spolehlivots

Nabídka

  • Výplatu vždy 10. v měsíci
    • Perfektní domluvu, plánování
    • Firemní akce, čerstvé pečivo
    • Jistotu práce s možností HPP

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Kurýr pro rozvoz jídla a nákupů🥗

    Coweo Technologies s.r.o.
    150 – 250 Kč / hod

    O nás Baví tě řízení a rád komunikuješ s lidmi? Hledáš práci, kde budeš mít *dobré finanční ohodnocení? *Tak to ti držíme místo u nás v týmu! V současné době hledáme kurýry na rozvoz jídla, potravin...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte brigádu v OSTRAVĚ? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vych...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Pro studenty Víkendové

    Před 3 dny